TurkishEnglishGermany

Foseptik Temizleme

Ankara Vidanjör Hizmeti

,kanalizasyon hattına bağlantı kurulmamış yerlerde foseptik çukurlarının temizlenmesi için verilen bir hizmettir. Foseptik kuyuları zamanla evlerde bulunan tuvalet atıklarıyla zaman içerisinde dolmaktadır. Dolan bu atıkların mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Çevreye verebileceği zararlar göz önünde bulundurulup ertelenmesi söz konusu olmayacak bir durumdur. Ankara Vidanjör araçları olan firmalar arasında bulunan Giba Kanal sorununuzu ivediliikle çözecektir.

Vidanjör araçlarımızda bulunan pompalar aracılığı ile kuyu içerisinin dibinde bulunan bütün pislikler rahatlıkla çekilmektedir. Bu sayede atıklarınız büyük ölçüde temizlenmektedir. Foseptik çukurlarının dolması veya dolmayla beraber taşma durumlarının ortaya çıkmaması için çukurunuzun büyüklüğüne göre hizmet talebinde bulunabilir ortaya istenmeyen ve sağlığınıza zararlı olabilecek durumlarla karşılaşmanızı engelleyebilirsiniz. Genellikle bu çukurlar kırsal alanlarda bulunmaktadır. Belli aralıklarla vidanjör aracı ile çukurdan atıklar çekilir. Kırsal kesimlerde nüfus azlığından ötürü kanalizasyon bağlantısı yapılmamaktadır. Günümüz koşullarında herşeyin bir maliyeti olduğu için büyük çaplı olan kanalizasyonlar yerine küçük çaplı çözüm olarak foseptik kuyuları veya çukurları kullanılmaktadır.

Ankara Foseptik Temizleme

Ankara Vidanjör

Foseptik kuyu temizliği

,önemlidir. Çünkü sadece atıklarla dolması beklenmemelidir. Ayrıca yağmur ve kar sularıyla da dolabilecek yapıda olması temizliğinin önem arz etmesine sebebiyet doğurmaktadır. Belirli periyotlarla bu temizleme işlemi yapılmalıdır. Taşmaların olmasının yanında pis koku oluşturması yüzünden çevre kirliliğine neden olabilecek durumdadır foseptik çukurları. Aynı zamanda da hijyenik olmayan sonuçlar doğurabilir. Bölgeye yakın yerlerden temizleme firmaları çağırılarak temizletilmesi gerekmektedir.

Foseptik Çukuru Temizleme işlemi sırasında atıkların ayrıştırılması özenle yapılmalı ve tahliye işlemi tamamlanmalıdır. Sonrasında ise kuyu veya çukur iyice temizlenmelidir. Bu işlemi gerçekleştirecek olan ekibimiz profesyonel olup gerekli tecrübeye sahiptir. Yapılacak işlemlerin güvenilir olduğuna şüphe duymaksızın firmamızdan destek alabilirsiniz. Foseptik temizleme konusunda Ankara da uzun yıllardır hizmet veren firmamız uzman ekibiyle beraber sizlere her koşulda ve her zaman hizmet verebilmektedir. Çevrenizin sağlığı ve güvenliği açısından Giba Kanal’ı tercih ediniz.

05 Ağustos 2018 2236 okunma