TurkishEnglishGermany

Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Kanal tıkanıklarının nasıl oluştuğu, nerelerde oluştuğu konusunda bilgi sahibi olmak ve sorunlu bölgeyi kısa sürede bulabilmek amacıyla teknolojiden faydalanarak kanal görüntüleme cihazları kullanılmaya başlandı.Bununla beraber kanal görüntüleme işleri daha da kolaylaştı gelişi güzel kazı yapma işlemleri sona ermiş oldu hem zaman hem de maliyet açısında minimum seviyelerde çözümler üretilebilir duruma geldi.

Kanalizasyon görüntüleme işlemi kanal temizliği açısından büyük önem arz etmektedir. Kanalda bulunan tıkalı yerleri görüntüleme robotu aracılıyla görebilme avantajı sağlayarak işlerimizi hızlı ilerletmemizi sağlamaktadır. Kanalizasyonda bulunan problemlerinin nedenlerini görebilme imkanı sağlamaktadır. Görüntüleme işlemlerinin bu şekilde yapılabilmesi aynı zamanda yollarda veya kaldırımlarda yapılan kazı çalışma işlerini azaltarak kanalizasyon bulunan bölgede rahatlık sağlamaktadır. Kapalı devre kamera sistemi bulunan robotlar anlık olarak kanalizasyon içerisinde bulunan herşeyi bizlere aktarabilmektedir.

Kanalizasyon görüntüleme robotu farklı çap ve uzunlukta borularda kullanılabilen yapıdadır ve farklı modelleri bulunabilmektedir.
Robotların kolay kuruluma sahip olması ve kolaylık sağlaması en büyük avantajları arasındadır. Günler sürebilecek olan işleri kısa sürede halledebilmektedir. Hatlardaki problem bulunduğunda yine belirli cihazlarla kısa sürede kanal temizleme işlemi yapılabilmektedir.Kanal görüntüleme kamerası kanalizasyon boruları içerisinde kırık, çatlak vs. yerleri net bir şekilde göstererek bu tip yerleri görmeme imkanınzın kalmamasını sağlamaktadır. Profesyonel işi olan bu cihazlardan olmayan firmalar sizelere sorun üstüne sorun çıkarabilir ve size fazla maliyetli bir görüntüleme ve temizleme hizmeti verebilir. Giba Kanal  sahip olduğu görüntüleme aracı sayesinde 7/24 ve her ile, ilçeye, köye vs.hizmet vermektedir.
Sizlere faydası olmayan ve sizi zarara sokabilecek hizmetler vermemekteyiz. Uzman ekiplerimiz tarafından kanalizasyon problemleriniz artık uzun sürmeden çözüme kavuşabilir. İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Robotlu Kanal Görüntüleme

01 Ağustos 2018 2180 okunma